Kurumsal

<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: firma in <b>/var/www/vhosts/fidesas.com/httpdocs/pages/hakkimizda.php</b> on line <b>54</b><br />

Hakkımızda

fidesgrup çevre tasarım alanında faaliyet gösterir. Yerel yönetimlere, resmi-özel kurum ve firmalara yeşil alanlarının tasarım ve projelendirilmesi, tesisi bakımı ve onarımı gibi safhalarda yüklenici olarak hizmet sunar.

Çevre tasarım alanında faaliyet gösterir. Yerel yönetimlere, resmi-özel kurum ve firmalara yeşil alanlarının tasarım ve projelendirilmesi, tesisi bakımı ve onarımı gibi safhalarda yüklenici olarak hizmet sunan firmamız aynı zamanda yeşil alanlar için ihtiyaç duyulan, bitki, tohum, bakım aletleri ve diğer sarf malzemelerinin gerek yurt içi gerekse yurt dışından temininde de tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Tecrübeli ekibiyle yurt içinde ve yurt dışında uluslararası projelere imza atmıştır.

Doğa ile uyumlu, fonksiyonel, estetik, dinamik yaşam ortamları tasarlar ve hayata geçirir. Geliştirilen projelerde doğa-insan ilişkisi hep ön planda tutulur. Projelerimizdeki tasarım anlayışı rengi, dokusu ve kokusu ile yaşayan bir tablo ortaya çıkartır.

Fides Grup, 2004 yılından bu yana "Düşey Çiçeklendirme" konusunda çalışmaktadır. Çift katlı termik özellikli çiçek saksı modellerimiz, bilgi birikimimiz ve tüm sezon bakım uygulamalarımızla %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Ülkemiz iklim koşullarında düşey çiçeklendirme uygulamasını başarı ile uygulamaktayız. Her sezon tekrarlanan siparişler bunun en önemli göstergesidir. 2004 yılından bu yana İstanbul (Sarıyer Belediyesi, Kadıköy Belediyesi, Dolmabahçe Sarayı), Kayseri (Kayseri Büyükşehir Belediyesi), Bursa (Bursa Büyükşehir Belediyesi), Aydın (Aydın Belediyesi), Kadıköy, Sarıyer, Dalaman (Dalaman Belediyesi), Marmaris (Turunç Belediyesi), Kemer, Alanya, Antalya, referanslarımıza eklediğimiz yerleşim birimlerindendir.